Bilkom Bilgi tüm web tasarımı ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözümler üretmektedir. İster kurumsal, ister özel web sitesi projeniz olsun, alanında uzman web tasarımı ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.

Bir Web Sitesi ve Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 • Web tasarımı tüm tarayıcılarda düzgün görüntülenmeli.
 • Web sitesi hızlı açılabilmeli ve buna göre grafik optimizasyonu yapılmalı.
 • İçerikler kolay okunabilmeli, ziyaretçi sitede kaybolmamalı.
 • Web tasarımı, interaktif yapılara uygun dizayn edilmeli.
 • Her türlü ek entegrasyonlara tolerans sağlıyabilecek şablonu olmalı.
 • Dil tercihi ve metatag tanımlamaları doğru belirtilmelidir.
 • Sitenin talep edeceği kitleye yönelik renk ve çizgiler taşımalıdır.
 • Gerekli temel SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır.

Web Sitesi içerik Yönetim Sistemi

Web Tasarımları için içerik yönetim sistemleri (İYS), web tasarımında kullanıcılarıniçerik yada grafik öğeleri yaratmasına ve bu öğeleri yönetilmesine yardımcı olan yazılım sistemleridir. Çoğu zaman bir web sitesi hazırlamaktan daha zor olan, verileri güncel tutmak ve son kullanıcıya doğru bilgileri anlatmaktır. Bilkom Bilisim panel ile sitelerinizi kolaylıkla güncelleyebilir, yeni içerik ve medya dosyalarınızı yayınlayabilirsiniz.

Günümüzde içerik yönetim sistemleri yazılım endüstrisinin bir kolu haline gelmiştir. İçerik yönetim sistemi tanımı ilk olarak web sitesi hazırlama ve yönetme editörleri için kullanılmıştır. Önceleri birçok firma kendi içerisinde yazılımlar geliştirmiştir. Web sitelerini güncel tutan bu sistemlerin bir pazar oluşturabileceği fikri üzerinde yoğunlaşan Bilkom Bilisim, 2011 yılında CMS yönetim panelini Bilkom Bilgi Panel adı ile kullanıma sundu.

Bilkom Bilgi Panel

Yazılım ve Ar-Ge departmanlarınca gelişimi sürekli hale getirilen Bilkom Bilgi Panel, 7.0 versiyonunda bulunan farklı modüller ve esnek uygulamalar ile Bilkom Bilgi müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Birlikte Daha iyi

Web Tasarımı Yaptıran Müşterilerimizin Aldığı Diğer Hizmetler

Arama Motoru Optimizasyonu – AMO (SEO) ile hiçbir reklam harcaması yapmadan, Google üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

Google Adwords internet reklamları sayesinde, düşük yatırım giderleri karşısında yüksek müşteri potansiyeli ile geri dönüşü sağlayabiliyorsunuz. Google AdWordsReklamınızın aldığı ziyaretlere göre bütçenizi belirleyebiliyor ve sadece reklamınıza tıklandığı zaman ödeme yapıyorsunuz.

BİLKOM ONLİNE

 • Web Sitelerimizin İstanbul Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş ile bir ilgisinin olmadığını tüm kamuoyuna bildiririz.
 • BİLKOM KURUMSAL

  BİLKOM OTOMASYON

  BİLKOM NETSİS

  BİLKOM İLETİŞİM

  Tel : 90.232. 465 1 900
  Fax: 90.232. 465 3 088
  e-mail: info@bilkombilisim.com
  Adres :1593/1 Sokak No:15 K:2 D:218 Cumhuriyet İş Merkezi Bayraklı / İZMİR